Połącz...

Główny Księgowy

Lokalizacja Poznań
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 12 000 - 15 000 PLN/m
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Anna Nowacka
Nr Ref. 4-11-44792

Dla naszego Klienta, dużej grupy kapitałowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Główny Księgowy.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Zarządzanie 20-osobowym zespołem
  • Nadzór nad pełną księgowością firmy
  • Koordynacja nad tworzeniem deklaracji podatkowych (podatki lokalne, CIT, VAT)
  • Koordynacja nad sporządzaniem sprawozdań wewnętrznych (GUS, NBP)
  • Tworzenie rocznych i okresowych statutowych sprawozdań finansowych
  • Przygotowanie wewnętrznych raportów
  • Kontrola nad procesem zamknięcia miesiąca oraz nad poprawnością danych w systemie księgowym

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie (kierunki: ekonomia, księgowość, finanse)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w prowadzeniu księgowości grupy spółek będzie mile widziane)
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP
  • Dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość SAP, CDN będzie dodatkowym atutem
  • Dobra ogranizacja pracy, logiczne myślenie, umiejętności analityczne

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Szkolenia – w tym szkolenia z języków obcych
  • Możliwości szerokiego rozwoju i uczestnictwa w ciekawych projektach Grupy, w tym projektach międzynarodowych
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7- 9:30)
  • Zniżki na produkty oferowane przez spółki z Grupy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | SAP | ERP | Excel | Finansowe | Księga główna | Vat | Chief Accountant