Połącz...

Team Leader w dziale księgi głównej

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 140123

Firma Grafton dla swojego Klienta, poszukuje osoby na stanowisko: Team Leader w dziale księgi głównej

Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie uzgodnień pieniężnych
  • Zarządzanie kilku-osobowym zespołem
  • Zarządzanie modułami środków trwałych
  • Analiza zmienności w bilansie przychodów i rozchodów
  • Czynności związane z działaniem w obszarze księgi głównej
  • Raportowanie do firm oraz instytucji państwowych
  • Udział w zamknięciu miesiąca oraz roku
  • Pomoc w przeprowadzaniu audytów
  • Przygotowywanie statystycznych regulacji

Podległy zespół będzie liczył około 4 osoby.

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze księgi głównej (min. 4 lata)
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wiedza z zakresu księgowości
  • Znajomość amerykańskich standardów księgowości

Korzyści

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Audyt | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Lider zespołu | Excel | Finanse | Finansowe | US GAAP | Księga główna | Ogólny | BPO | Biznes | Jednostka | Team Manager