Połącz...

GL Team Leader

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Nr Ref. 138364

Dla łódzkiego centrum usług należącego do międzynarowowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko GL Team Leadera.

Zakres zadań:

  • zarządzanie zespołem Księgowych GL, szkolenie, coaching i przeprowadzanie ocen okresowych.
  • monitorowanie i raportowanie KPI zespołu.
  • odpowiedzialność za realizację procesu General Ledger zgodnie z SLA oraz zasadami księgowości.
  • udział w projektach usprawniających proces General Ledger.

Wymagania

  • 2-5-letnie doświadczenie w obszarze GL w międzynarodowej organizacji.
  • min. 1 rok doświadczenia w kierowaniu zespołem.
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów i samodzielność w działaniu.

Korzyści

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.
  • pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • przyjazna atmosfera pracy.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Lider zespołu | Księga główna | SAP |