Połącz...

German Speaker

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 138736

Znasz język niemiecki? Szukasz pierwszej pracy bądź chciałbyś zmienić dotychczasową ścieżkę kariery? Aplikuj już teraz! Zapewnimy Ci codzienny kontakt z niemieckimi native speakerami w międzynarodowej organizacji.

Dla naszego klienta, światowego lidera w zakresie wielokanałowej obsługi klienta i outsourcingu, poszukujemy kandydatów z biegłą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • I linia wsparcia technicznego
  • analiza, przyjmowanie i rozpatrywanie zgłoszeń od klientów niemieckojęzycznych związanych z użytkowaniem sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • kontakt mailowy/telefoniczny z Klientem niemieckojęzycznym oraz poprzez wewnętrzną platformę lub chat
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
  • udział w wykrywaniu nieprawidłowości w procesie zgłaszania problemów przez Klienta

Wymagania

Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego (min. C1)
  • nie wymagamy doświadczenia, zainteresowanie branżą IT będzie mile widziana
  • silne umiejętności komunikacyjne
  • dynamizm w działaniu, pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie

Korzyści

Benefity:
  • umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport
  • praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • pełne wdrożenie w specyfikę pracy i zakres obowiązków
  • szkolenia
  • pakiet relokacyjny

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | IT | Agent | Asystent / asystentka | Specjalista | Wsparcie | Pierwsza linia wsparcia | Klient | Język | Call center | Consultant