Połącz...

German Speaker

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 138736

Znasz język niemiecki? Szukasz pierwszej pracy bądź chciałbyś zmienić dotychczasową ścieżkę kariery? Aplikuj już teraz! Zapewnimy Ci codzienny kontakt z niemieckimi native speakerami w międzynarodowej organizacji.

Dla naszego klienta, światowego lidera w zakresie wielokanałowej obsługi klienta i outsourcingu, poszukujemy kandydatów z biegłą znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • I linia wsparcia technicznego
  • analiza, przyjmowanie i rozpatrywanie zgłoszeń od klientów niemieckojęzycznych związanych z użytkowaniem sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • kontakt mailowy/telefoniczny z Klientem niemieckojęzycznym oraz poprzez wewnętrzną platformę lub chat
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
  • udział w wykrywaniu nieprawidłowości w procesie zgłaszania problemów przez Klienta

Wymagania

Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego (min. C1)
  • nie wymagamy doświadczenia, zainteresowanie branżą IT będzie mile widziana
  • silne umiejętności komunikacyjne
  • dynamizm w działaniu, pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie

Korzyści

Benefity:
  • umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna i karta Multisport
  • praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • pełne wdrożenie w specyfikę pracy i zakres obowiązków
  • szkolenia
  • pakiet relokacyjny

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | IT | Agent | Asystent / asystentka | Specjalista | Wsparcie | Pierwsza linia wsparcia | Klient | Język | Call center | Consultant