Połącz...

Talent Sourcer IT

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 15 dni temu
Kontakt agnieszka.kaczmarczyk@grafton.pl
Nr Ref. 99-24-43796

Współtworzymy rynek rekrutacji od 20 lat. W tym czasie pomogliśmy ponad 10 tysiącom ludzi zmienić ich życie, znajdując dla nich nowe możliwości rozwoju zawodowego. Jest za nami kawał historii i jesteśmy z tego dumni.
Przeczytaj na głos to co piszemy i jeżeli się z tym identyfikujesz – to pora działać!

Moje ambicje:
Chcę być mistrzem w znajdywaniu specjalistów IT
Chcę uczyć się podczas każdej rozmowy
Chcę widzieć, że moja praca ma sens i efekt
Chce pracować z najlepszymi Rekruterami IT

Wymagania

Moje zadania:
Znajduję ludzi na rynku, gdziekolwiek są.
Odpowiedzialnie buduję z nimi relacje.
Rozwijam biznes razem z moim zespołem.
Jestem najbardziej poinformowaną osobą w moim zespole w mojej specjalizacji. Stosuję tę wiedzę w zespole.
Pracuję w 50% w języku angielskim
Uczę się codziennie czegoś nowego!

Korzyści

Chcę dołączyć do Grafton, bo:
Tu mam możliwość realizacji moich ambicji i zadań
Chcę pracować z ludźmi takimi jak ja
Chcę widzieć efekty mojej pracy
Chcę pracować w rekrutacji i szukam miejsca do długotrwałego rozwoju
Chcę wiedzieć wszystko o rynku IT i skutecznie wykorzystywać tą wiedzę
Chcę oszczędzić na swoje mieszkanie!:-)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search-disciplines=absolwenci

HR and administracja and prawo | HR | Asystent / asystentka | Rekruter | Rekrutacja | Relacje | Starszy / starsza | Agencja rekrutacyjna | Pozyskiwanie talentów | HR | HR Consultant