Połącz...

Full Stack Developer (web Developer)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 6 dni temu
Kontakt Emilia Skwarek
Nr Ref. 140507

Moim Klientem jest warszawski Software House specjalizujący się w realizacji projektów webowych o zasięgu międzynarodowym. W związku z wprowadzaniem nowych funkcjonalności na jednym z flagowych portali rekrutacyjnych – tworzonych przez mojego Klienta – poszukuję osoby na stanowisko:
Full Stack Developer (Web Developer)
(miejsce pracy Warszawa, pełen etat)

Obowiązki na tym stanowisku:

  • uczestnictwo w projekcie tworzenia oprogramowania opartego na mikroserwisach dla jednego a największych portali rekrutacyjnych w Europie
  • współpraca z zespołami międzynarodowymi nad tworzonymi rozwiązaniami (SCRUM) zgodnie z najlepszym praktykami tworzenia aplikacji webowych

Wymagania

Oczekiwania:
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii takiej jak: PHP, JSP, ASP (ok. 3 lata)
  • znajomość narzędzi front-en’owych: JavaScript, HTML, CSS
  • znajomość standardów W3C, architektury opartej na SOA lub mikroserwisach

Korzyści

A co oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach o międzynarodowym zasięgu
  • biuro utrzymane w casul atmosferze (Star Wars wita Kandydatów w recepcji)

Jeżeli ta oferta pracy wzbudziła Państwa zainteresowanie, proszę o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV na techmnologies5@grafton.pl

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | PHP | JSP | CSS | XHTML | JavaScript | Svn | XML | SQL | Web | SCRUM | Programmer