Połącz...

Full Stack Developer

Lokalizacja Murcki
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 7-10-47635

Dla naszego Klienta, lidera branży turystycznej, działającego w różnych krajach na całym świecie, w związku z ciągłym rozwojem centrum programistycznego w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko: Programisty Full Stack.

Zakres obowiązków:

  • programowanie po stronie back-endu oraz front-endu
  • tworzenie rozwiązań najnowszej generacji w środowisku chmurowym (Google Cloud)
  • współpraca z pozostałymi developerami z zespołu celem zapewnienia odpowiedniej jakości kodu (praca w metodyce Agile)
  • współpraca z managerem projektu w celu oszacowania oraz ustalenia szczegółów specyfikacji
  • optymalizacja nowych rozwiązań pod kątem wydajności i SEO

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Full Stack Developera
  • umiejętność pisania czystego kodu - dobra znajomość JavaScript oraz PHP
  • wiedza z zakresu HTML,CSS, TypeScript
  • znajomość jednego z frameworków: Symfony 3, Express.js, Angular 2+

Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z metodykami Agile, TDD / BDD
  • znajomość AngularJS lub Angular (wersja 2.0)
  • doświadczenie w tworzeniu rozwiązań na platformach Cloud
  • znajomość architektury microservice

Korzyści

Korzyści:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szerokie możliwości rozwoju – najnowsze technologie, możliwość uczestniczenia w konferencjach naukowych, różnorodne szkolenia
  • bogaty pakiet socjalny i warunki pracy – nowoczesne biuro, godziny pracy, płaska struktura organizacyjna, chillout room z gadżetami do rozrywki, bogato wyposażona kuchnia, elastyczne godziny pracy
  • dojrzałe procesy Agilowe i technologiczne
  • swoboda kształtowania metodyki pracy i wyboru technologii
  • praca dla klienta wewnętrznego

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | PHP | SQL | Agile | JavaScript | Angular | Symfony | Rozwiązania w chmurze | Developer