Połącz...

Front-end Developer

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 dni temu
Nr Ref. 7-10-40618

Dla naszego Klienta, firmy ze szwedzkimi korzeniami o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującej się tworzeniem gier online, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko: Senior Front End Developer.

Zakres obowiązków:

  • rozwój warstwy front-endowej aplikacji webowej
  • współpraca z innymi członkami zespołu w celu identyfikacji opytmalnych rozwiązań
  • dostarczanie kodu najwyżej jakości
  • zapewnienie pełnej dokumentacji technicznej
  • uczestniczenie w pełnym cyklu rozwoju produktów, przy zastosowaniu metodyki Agile

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze rowoju aplikacji webowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wyższe wykształcenie
  • bardzo dobra znajomość JavaScript oraz HTML5 i CSS3
  • dobra znajomość AngularJS
  • wiedza w obszarze architektury REST oraz LESS/SASS
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • mile widziane doświadczenie w pracy z metodyką Scrum

  • praca w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport)
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwości rozwoju - indywidualne podejście do każdego członka zespołu
  • możliwość uczestniczenia w rozwoju centrum programistycznego
  • praca dla „klienta wewnętrznego"

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | CSS | HTML | JavaScript | Programmer