Połącz...

Front-end Developer

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135565

Dla jednego z naszych kluczowych Klientów - francuskiego koncernu IT, nagradzanego 3 razy z rzędu certyfikatem Great Place to Work, poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem w zakresie front-endu.
Projekt realizowany jest dla klienta z sektora bankowości. Kandydaci powinni brać pod uwagę 2-tygodniowy wyjazd do Dubaju na krótkie szkolenie projektowe, organizowane w siedzibie klienta.
Główne obowiązki:

  • projektowanie i rozwój szeregu aplikacji webowych, dedykowanych na urządzenia mobilne i PC;
  • rozwój systemu bankowego w oparciu o HTML, AngularJS, KnockoutJS i inne;

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie pracy z technologiami webowymi: JavaScript, jQuery, HTML, CSS;
  • dobra znajomość jednego z frameworków JavaScript: Angluar, Knockout lub SAPUI5;
  • dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zdolności analityczne;
  • znajomość zasad UX mile widziana;
  • chęc uczenia się nowych technologii.

Korzyści

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
  • Bezpłatne szkolenia językowe
  • Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
  • Opcjonalnie: pakiet relokacyjny

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | JavaScript |