Połącz...

Finance Manager

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 15 000 - 20 000 PLN/m
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 1-11-44346

Dla naszego klienta, prestiżowej kancelarii prawnej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Finance Manager.
Do głównych obowiązków będzie należeć:

  • Raportowanie bezpośrednio do regionalnego Dyrektora ds. operacyjnych
  • Opracowywanie okresowych (miesięcznych i rocznych) sprawozdań z zarządzania
  • Zapewnienie procesów zarządzania i raportowania finansowego zgodne z zasadami firmy
  • Dostarczanie i interpretowanie informacji finansowych, w tym miesięcznej analizy wariancji budżetu
  • Współpraca z biegłymi rewidentami w celu zapewnienia corocznych audytów
  • Rozwijanie biznesu z odpowiednimi kontaktami, np. audytorami, bankierami i lokalnymi organizacjami
  • Wdrażanie działań, mających na celu poprawienie efektywności procesów zamknięcia miesiąca I innych działań księgowych (GL)
  • Przygotowanie i zarządzanie budżetem
  • Śledzenie zmian w regulacji finansowej i ustawodawstwie
  • Przygotowanie miesięcznego wynagrodzenia
  • Zarządzanie zespołem 2-3 pracowników i zapewnienie odpowiedniego rozwoju i mentoringu ich rozwoju.

Wymagania

  • Wiedza z rachunkowości finansowej, zarządczej i podatkowej
  • Bardzo dobra znajomość SAP
  • Biegła znajomość języka angielskiego (praca w języku angielskim w 80%)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość branży prawnej bądź firmie świadczącej profesjonalne usługi mile widziana
  • Silny nacisk na dokładność, dbałość o szczegóły, spójność i jakość
  • Dobre umiejętności analityczne, komunikacyjne, elastyczność w działaniu.

Korzyści

  • Możliwość pracy w prestiżowym, międzynarodowym środowisku
  • Ambitne, ciekawe zadania
  • Nowoczesny biurowiec w centrum Warszawy
  • Benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Analizy | Księgowość | Kierownik / menedżer | Finanse | Finansowe | ERP | SAP | Financial director / manager