Połącz...

Facility Coordinator - powierzchnia biurowa

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 26 dni temu
Nr Ref. 7-12-40737

Wspólnie z naszym Klientem - międzynarodową firmą, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Facility Coordinator.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektu relokacji i start up nowej lokalizacji biurowej (200-450 stanowisk roboczych)
  • wdrożenie standardów dotyczących funkcjonowania biura
  • nadzorowanie prac remontowo-adaptacyjnych
  • współpraca z właścicielem budynku
  • nawiazywanie i utrzymanie efektywnej współpracy z dostawcami
  • nadzór oraz koordynowanie prac współpracujących firm zewnętrznych
  • odpowiedzialność za infrastrukturę biurową

Wymagania

Wymagania:
  • doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu powierzchnią biurową
  • doświadczenie we współpracy z firmami zewnętrznymi, dostawcami etc.
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne oraz zarządzania czasem pracy
  • mile widziane doświadcznie w zmianie lokalizacji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem
  • zdolności organizacyjne i analityczne
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

Korzyści

Korzyści:
  • benefity pozapłacowe
  • praca w międzynarodowym, dynamicznym środowisku zapewniającym codzienne wyzwania
  • przyjazne środowisko pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

Budownictwo and nieruchomości | Obiekty | Koordynator | Specjalista | Koordynator nieruchomości | Nieruchomości | Obiekt | Projekt | Nieruchomość | Plac budowy | Administration