Połącz...

Export Customer Service Specialist with English

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 miesięcy temu
Nr Ref. 140269

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy zmotywowanych kandydatów gotowych do pracy w dziale eksportu z językiem angielskim.

Obowiązki:

  • organizacja trasportu i wysyłek do klientów,
  • odbiór zamówień,
  • wprowadzanie danych do wewnętrznej bazy klienta,
  • kontakt z zagranicznymi klientami.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1).
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze logistyki i transportu.
  • Swoboda w korzystaniu aplikacji pakietu Office MS.
  • Zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa,
  • szkolenia.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Produkcja and zakupy and logistyka | Obsługa klienta | Logistyka | Agent | Asystent / asystentka | Specjalista | Wsparcie | Biuro | Call center | Back office | Helpdesk | Język | Klient | Rozmowy przychodzące | Customer support