European Category Manager - globalne struktury firmy automotive

Lokalizacja świętokrzyskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139142

Dla naszego klienta, firmy z branży automotive, lidera w zakresie produkcji komponentów do samochodów poszukujemy doświadczonego osoby na stanowisko European Category Managera.

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie procesem zakupów pośrednioprodukcyjnych na całą grupę - 5 lokalizacji w Europie
  • definiowanie kierunku rozwoju strategii zakupowej
  • tworzenie polityki zakupów pośrednioprodukcyjnych w grupie, scalenie i ujednolicenie wymagań
  • tworzenie i sygnowanie service level agreements (SLA)
  • rozwijanie relacji z istniejącymi dostawcami, prowadzenie negocjacji
  • analiza wydajności pracy z dostawcami i wybór nowych - prace optymalizacyjne
  • kreowanie oszczędności

Wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy w dziale zakupów np. na stanowisku strategic buyera, category managera
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • znajomość branży automotive - mile widziana
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • mile widziane doświadczenie w globalnych strukturach zakupowych
  • umiejętność przewidywania oraz wyznaczania i osiągania celów

Korzyści

  • możliwość pracy w globalnych strukturach firmy
  • kreowanie strategii i polityki firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Produkcja and zakupy and logistyka | Kupno | Kierownik / menedżer | Kupiec | Motoryzacja | Pośredni | Category Manager