Połącz...

ETL Developer

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137154

Dla naszego Klienta - jednego z największych koncernów IT na rynku europejskim, specjalizującego się w dostraczaniu wysokiej jakości usług programistycznych dla klientów rynku niemieckiego, poszukujemy ETL Developera.

Opis stanowiska:

  • programowanie i naprawianie błędów w istniejącym oprogramowaniu
  • przeprowadzanie testów jednostkowych i integracyjnych,
  • wsparcie podczas etapu go-live,
  • bieżąca komunikacja z innymi oddziałami międzynarodowymi.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie, preferowane w obszarze IT,
  • doświadczenie z SAP Business Objects bardzo mile widziane,
  • doświadczenie w zakresie programowania ETL, Data Warehousing min. 1 rok,
  • doświadczenie w obszarze migracji danych,
  • wiedza z zakresu: OLAP, RDBMS, data modelling,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego mile widziana.

Korzyści

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
  • Bezpłatne szkolenia językowe
  • Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
  • Opcjonalnie: pakiet relokacyjny

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | ETL | BI | Hurtownie danych |