Połącz...

Elektryk Monter

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 2-19-41941

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w zaawansowanych technologicznie produktach kontroli bezpieczeństwa poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Zadania:

  • Montaż urządzeń elektrycznych zgodnie z otrzymanymi rysunkami technicznymi
  • Wykonywanie prac instalacyjnych podsystemów produkowanych urządzeń
  • Wykonywanie prac ślusarskich i mechanicznych zleconych przez przełożonych
  • Konserwacja i naprawa narzędzi i urządzeń elektrycznych w fabryce

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia SEP do 1 kv
  • Znajomość zagadnień z dziedziny elektryki, elektroniki i elektromontażu
  • Umiejetnośc czytania schematów elektrycznych
  • Podstawowe wiadomości z zakresu automatyki
  • Zdolności montażowe, w tym posługiwania się ręcznymi narzędziami montażowymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność wykonywania pracy samodzielnie oraz w zespole
  • Pozytywne nastawienie, odpowiedzialność, rzetelność

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet medyczny

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Produkcja and zakupy and logistyka | Pracownicy fizyczni | Produkcja | Asystent / asystentka | Elektryk | Elektronika | Elektryka | Electrical fitter