Połącz...

Elektryk – Automatyk

Lokalizacja Goleniów
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 dni temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-30-43092

Dla naszego klienta - globalnego lidera w produkcji opakowań, firmy Crown Packaging Polska, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Goleniów

Obowiązki:

  • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i instalacji elektrycznych
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii w maszynach i robotach produkcyjnych
  • Montaż i instalacja nowych maszyn/urządzeń
  • Programowanie sterowników PLC, głównie Allen Bradley
  • Zwiększenie efektywności pracy maszyn poprzez modernizacje
  • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Min. 2 lat doświadczenia na stanowisku Elektryka/Automatyka
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywny
  • Praktyczna umiejętność programowania sterowników PLC
  • Znajomość falowników i serwonapędów
  • Umiejętność programowania robotów Fanuc
  • Znajomość schematu elektrycznego i rysunku technicznego
  • Uprawnienia SEP
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole i przekazywania informacji
  • Nastawienie na naukę i przestrzeganie zasad

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Premię zależną od wyników zakładu
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektryka | Mechanika | Obsługa / serwis | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Automatyka | Robotnik | Technik | Specjalista | Mechanik | Elektryk | Elektryka | Obróbka skrawaniem | Utrzymanie | Wytwórczy | Mechaniczny | Mechatronika | Produkcja | Obsługa / serwis | SEP | Zmianowy | PLC | FMCG | Wdrażanie | Program | Sensory | Siłownik | Electrician