Połącz...

Elektromechanik

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kołuda
Nr Ref. 139550

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Elektromechanik

Główne zadania:

  • Nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie prewencji i napraw elektrycznych i mechanicznych
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Udział w przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych
  • Udział w projektach związanych z poprawą i optymalizacją funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • Współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika, elektryka, elektromechanika
  • Znajomość mechanizmów mechaniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku) lub systemie weekendowym
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Korzyści

Klient oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie medyczne oraz kartę multisport
  • Bonus roczny
  • Elastyczny czas pracy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektronika | Przemysł | Inżynier | Technik | PLC | SEP | FMCG | Mechanic