Połącz...

E- commerce: obsługa sklepu internetowego (język niemiecki)

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 132018

Dla naszego Klienta międzynarodowej platformy e-commerce poszukujemy osoby na stanowiska związane z obsługą sklepu internetowego.

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa Klientów niemieckojęzycznych sklepu internetowego
  • obsługa mailowa oraz telefoniczna, w języku niemieckim
  • rozpatrywanie reklamacji
  • informowanie Klientów o funkcjonalności platformy internetowej

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego (B2)
  • umiejętność pracy w zespole
  • zorientowanie na Klienta
  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania, a w dodatku jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania zawodowe, komunikatywną i uwielbiasz pracę z ludźmi...
Wyślij swoje CV już dziś!

Korzyści

  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • stały kontakt z językiem niemieckim
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Agent | Asystent / asystentka | Specjalista | Klient | Call center | E-commerce | Marketing specialist