Połącz...

Dyrektor Sprzedaży (branża HVAC)

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Anna Nowacka
Nr Ref. 140362

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem skandynawskim, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko Dyrektora Sprzedaży (branża HVAC).

Zakres obowiązków:

  • Kreowanie i implementacja strategii i planów sprzedaży marki na terenie całej Polski.
  • Kontrola realizacji założeń sprzedażowych oraz wprowadzanie działań korygujących.
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami, pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w branży HVAC
  • praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B

Korzyści

  • umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • duża samodzielność działania
  • warunki do stałego rozwoju zawodowego

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Marketing | Dyrektor | B2B | Rozwój biznesu | Inżynieria | HVAC | Techniczny | Strategia | Starszy / starsza | Sprzedaż | Sales manager