Połącz...

Dyrektor Marketu- branża FMCG

Lokalizacja warmińsko-mazurskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Anna Nowacka
Nr Ref. 136955

Naszym Klientem jest firma z zagranicznym kapitałem, jedna z najdłużej działających sieci super
i hipermarketów w Polsce. W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy doświadczonych liderów na stanowisko Dyrektora Marketu.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i nadzór nad działalnością sklepu zgodnie z polityką sieci
  • Kompleksowe zarządzanie personelem
  • Opracowanie planów budżetu, strategii sprzedaży i koordynacja ich realizacji
  • Analiza finansowa oraz optymalizacja kosztów
  • Współpraca, negocjacje z dostawcami i usługodawcami
  • Reprezentowanie firmy w przypadku państwowych kontroli
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów: sanitarno-epidemiologicznych, BHP, PPOŻ, ochrony danych osobowych, prawa pracy itd.
  • Współpraca z Zarządem

Wymagania

  • Doświadczenia w zarządzaniu placówka handlową w branży FMCG
  • Wysokie umiejętności planowania, analizy i organizacji
  • Wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność podejmowania decyzji, samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu
  • Mobilność, otwartość na ewentualną zmianę miejsca zamieszkania
  • Dyspozycyjność

Korzyści

  • Swoboda, autonomia w działaniu
  • Wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
  • Możliwości awansu
  • Kompleksowe wdrożenie, system szkoleń
  • Stabilność zatrudnienia
  • Benefity
  • Niezbędne narzędzia pracy: auto, laptop, tel.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Dyrektor | B2B | B2C | Biznes | Rozwój biznesu | Detal | Sprzedaż | Starszy / starsza | Sklep | Strategia |