Połącz...

Dyrektor ds. Sprzedaży (przesyłki kurierskie)

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139149

Dla międzynarodowej firmy zajmującej się przewozem przesyłek i logistyką poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży.

Zakres zadań:

  • strategiczne zarządzanie sprzedażą na terenie całego kraju.
  • odpowiedzialność za tworzenie i implementację planów handlowych na poziomie Spółki.
  • zarządzanie zespołem handlowym.
  • pozyskiwanie do współpracy i rozwijanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami.
  • monitorowanie poziomu realizacji planów biznesowych i wyników sprzedażowych.
  • budowanie pozycji Firmy na krajowym rynku.

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku managerskim w obszarze sprzedaży zdobyte w firmie zajmującej się transportem kurierskim lub paletowym).
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • dobra znajomość języka angielskiego.
  • wykształcenie wyższe.
  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie kraju.
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów.
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i przywódcze.

  • interesująca i pełna wyzwań praca w międzynarodowej organizacji.
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • konkurencyjne wynagrodzenie.
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Dyrektor | Logistyka | Sales manager