Połącz...

.NET Developer

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136054

Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy rozwiązań IT w związku z rozwojem organizacji poszukujemy kandydata na stanowisko: .NET Developer

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie architektury i implementacja oprogramowania (także mobilnych rozwiązań) dla kluczowego klienta firmy.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji.
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie.
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.
  • Praca w oparciu o metodykę SCRUM.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Min 2 letnie doświadczenia w zakresie programowania z wykorzystaniem C#, ASP. NET, MVC, MVVM, MVP.
  • Bardzo dobra znajomość baz danych SQL.
  • Znajomość technologii mobilnych: Javasript/ HTML/ CSS.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Dobra znajomość j. angielskiego – umożliwiającą swobodną komunikację (udział w projektach międzynarodowych).

Korzyści

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • świadczenia pozafinansowe
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy z domu
  • przyjazna i twórcza atmosfera pracy

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Inżynier | Specjalista | Tester | .NET | ASP.NET | C# | SQL | CSS |