Doradca techniczno-handlowy ze znajomością j.angielskiego - przetwórstwo stali

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137854

Naszym klientem jest firma z branży przetwórstwa stalowego. Dla naszego klienta, w związku z rozwojem sieci sprzedażowej, poszukujemy posługującego się językiem angielskim doradcy techniczno-handlowego.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów, głównie zagranicznych
  • obsługa zapytań ofertowych od Klientów i potencjalnych Klientów, łącznie z przeglądem wymagań pod względem technicznym
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • udział w negocjacjach handlowych
  • świadczenie konsultacji i doradztwa w zakresie analizy i weryfikacji oczekiwań i wymagań klientów
  • realizacja działań posprzedażowych oraz budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • współpraca z innymi działami w zakresie ustaleń technicznych, cenowych, terminowych
  • tworzenie analiz, raportów, zestawień

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży w branży technicznej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży stalowej oraz procesów produkcji i przetwórstwa stali będą bardzo dużymi atutami
  • znajomość języka niemieckiego będzie atutem

  • wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia i kompetencji, wzbogacone o dodatkowe składniki
  • możliwość realizacji ambicji zawodowych w renomowanej firmie, w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Budownictwo and nieruchomości | Sprzedaż | Obsługa / serwis | Specjalista | Doradca | Konsultant | Inżynier | Przedstawiciel | Techniczny | Przemysł | Inżynieria | Metal | Stal |