Połącz...

Handlowiec - branża stalowa

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 140117

Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu hutniczego, poszukujemy osoby na stanowisko handlowca.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie sprzedaży i doradztwa technicznego w zakresie wyrobów ze stali
  • poszerzanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów przemysłowych
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych z istniejącymi klientami
  • opracowywanie ofert techniczno-handlowych
  • raportowanie działań i wyników

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B dla przemysłu
  • doświadczenie w branży stalowej będzie dużym atutem
  • gotowość do pracy „w terenie”, odbywania podróży służbowych i wizyt u klientów z woj. pomorskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • samodzielność i odpowiedzialność

  • wynagrodzenie proporcjonalne do kompetencji, wzbogacone o pakiet premiowy
  • program szkoleniowy
  • możliwości awansu
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Specjalista | Przedstawiciel | Inżynier | Doradca | Techniczny | B2B | Przemysł | Sales representative