Połącz...

Doradca techniczno-handlowy - wyroby stalowe

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139376

Naszym klientem jest duża, międzynarodowa firma produkująca i dystrybuująca wyroby stalowe. W związku z rozwojem firmy i powiększaniem sieci sprzedaży, poszukujemy doświadczonego doradcy techniczno-handlowego.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie sprzedaży i doradztwa technicznego w zakresie produktów stalowych
  • poszerzanie sieci sprzedaży przez mapowanie pozyskiwanie nowych klientów przemysłowych
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji handlowych z bieżącymi klientami
  • opracowywanie ofert techniczno-handlowych
  • raportowanie działań i wyników

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, mile widziane wykształcenie kierunkowe (metalurgia, inżynieria materiałowa itp.)
  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B dla przemysłu
  • doświadczenie w branży stalowej będzie dużym atutem
  • gotowość do pracy „w terenie”, odbywania podróży służbowych i wizyt u klientów z woj. śląskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność obsługi programów pakietu Office, zwłaszcza Word, Excel i PowerPoint

  • szansa rozwoju zawodowego w strukturach firmy o wiodącej pozycji w swojej branży
  • wynagrodzenie proporcjonalne do kompetencji, wzbogacone o pakiet premiowy
  • program szkoleniowy
  • możliwości awansu
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Specjalista | Przedstawiciel | Inżynier | Doradca | Techniczny | B2B | Przemysł | Sales representative