Połącz...

Doradca techniczno-handlowy w firmie produkcyjnej

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 miesięcy temu
Nr Ref. 136593

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją wielkogabarytowych konstrukcji poszukujemy Kandydata na stanowisko: Doradca techniczno-handlowy.

Miejsce pracy: Imielin

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie danych niezbędnych do sporządzenia oferty
  • opracowywanie ofert techniczo-handlowych
  • stały kontakt z klientami na różnych etapach realizacji zamówienia
  • podróże służbowe, także zagraniczne
  • wsparcie kierownika działu techniczno-handlowego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku: doradcy techniczno-handlowego, inżyniera ds. ofertowania
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (Polska, Europa, USA)
  • duża samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne, premie roczne)
  • współpraca z największymi firmami na światowym rynku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Inżynieria | Sprzedaż and Marketing | Mechanika | Obsługa / serwis | Sprzedaż | Inżynier | Doradca | Sprzedawca | Specjalista | Techniczny |