Połącz...

Doradca Techniczno-Handlowy (branża wentylacyjna)

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 138361

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego.

Miejsce pracy: Łódź

Zakres zadań:

  • współpraca z firmami wykonawczymi, inwestorami, architektami i biurami projektowymi.
  • doradztwo techniczne dotyczące oferowanych urządzeń.
  • udział w negocjacjach handlowych dotyczących warunków współpracy.
  • przygotowywanie ofert handlowych.
  • obsługa procesu logistycznego.
  • realizacja celów sprzedażowych.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
  • preferowane wykształcenie techniczne.
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • znajomość języka angielskiego.
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i sprzedażowe.

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • liczne szkolenia (również zagraniczne).
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Inżynieria | Klimatyzacja / wentylacja | Sprzedaż | Przedstawiciel | Inżynier | Klimatyzacja / wentylacja | HVAC | B2B | Inżynieria | Sales representative