Połącz...

Doradca techniczno- handlowy (branża budowlana)

Opublikowane około 12 godzin temu
Kontakt Anna Nowacka
Nr Ref. 4-13-41476

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z branży budowlanej, poszukujemy Doradcy techniczno- handlowego.

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż i realizacja celów na powierzonym terenie (dolna część woj. lubuskiego i górna część woj. dolnośląskiego)
  • Aktywne pozyskiwanie klientów na rynku budowlanym, w sektorze inwestycji, wykonawców
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z istniejącymi klientami- sieci dystrybucyjne
  • Wsparcie techniczne dla klientów, przeprowadzanie szkoleń produktowych, prowadzenie procesu reklamacji

Wymagania

  • ok. 2- letnie doświadczenie w dziale w branży budowlanej (preferowany segment systemów dociepleń)
  • Znajomość i sieć kontaktów rynku dystrybucyjnego i wykonawców
  • Preferowane wykształcenie budowlane
  • Zorientowanie na osiąganie celów
  • Samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
  • Zaangażowanie w pracę

  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ciągle rozwijającej się
  • Kompleksowe wdrożenie w stanowisko oraz szkolenie produktowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy- również do użytku prywatnego)
  • Karta multisport
  • Umowa o pracę

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Budownictwo and nieruchomości | Sprzedaż | Publiczny | Infrastruktura | Projektowanie | Obiekty | Nieruchomości | Specjalista | Przedstawiciel | Doradca | Budownictwo | Nieruchomości | Produkt | Regionalny | Rozwój biznesu | B2B | Sprzedaż regionalna | Inżynieria | Sales representative