Połącz...

Doradca Klienta z językiem portugalskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 134025

Nasz Klient- francuska firma o międzynarodowym zasięgu i dynamicznym rozwoju aktualnie tworzy nowy zespół, którego zadaniem będzie obsługa Klientów w Portugalii.
Jeśli znasz język portugalski i chciałbyś podjąć pracę w Krakowie, a ponad to jesteś osobą otwartą i komunikatywną, lubisz poznawać nowych ludzi i masz poczucie humoru, zapraszamy do aplikowania.

Zakres obowiązków:
  • wsparcie Klientów w rozwiązywaniu problemów dotyczących działania systemu wewnętrznego
  • kontakt z użytkownikami- mailowy i telefoniczny
  • wsparcie użytkowników (pracowników obsługiwanych firm) mieszczących się w Portugalii

Wymagania

  • zaawansowana znajomość języka portugalskiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • absolwenci filologii mile widziani
  • umiejętność pracy w grupie i zespołowego rozwiązywania sytuacji konfliktowych
  • otwartość na wiedzę
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania niestandardowych rozwiązań
  • poczucie humoru :)

Korzyści

  • pakiet szkoleń wstępnych
  • szkolenia z obszaru ITIL
  • szkolenia językowe
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w pracy
  • praca na zasadzie dzielenia się wiedzą

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

IT and Telekomunikacja | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Oprogramowanie | Obsługa klienta | Helpdesk | Analityk | Pierwsza linia wsparcia |