Połącz...

Młodszy Analityk sprzedaży

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 500 - 4 500 PLN/m
Opublikowane 12 dni temu
Nr Ref. 139810

Grafton recruitment zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Młodszego analityka sprzedaży

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • tworzenie raportów i analiz dotyczących sprzedaży
  • kontakt i budowanie relacji z klientem
  • aktualizowanie danych w systemie wewnętrznym

Wymagania

Oczekiwania stawiane kandydatom:
  • wykształcenie wyższe, lub studenci ostatnich lat
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • doskonała znajomość pakiety MS Office
  • dokładność
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • umowę o pracę tymczasową
  • bardzo przyjemną atmosferę pracy
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

HR and administracja and prawo | HR | Doradca | Konsultant | Rekruter | Specjalista | BPO | Konsulting | HR | Osobisty | Kadry | Pozyskiwanie talentów | Rekrutacja | Sales analyst