Połącz...

Vendroski doradca ds. leasingu - Wrocław

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 miesięcy temu
Nr Ref. 138117

Dla naszego Klienta, znanej instytucji bankowej, poszukujemy do pracy doświadczonych, nastawionych na sukces osób na stanowisko:

Vendorski doradca ds. leasingu

Forma współpraca: działalność gospodarcza

Miejsce pracy: Wrocław

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • Promocja i sprzedaż produktów finansowych Spółki
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i realizacja celów biznesowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i rozwój współpracy z Klientami
  • Współpraca z dostawcami środków trwałych (dealerzy, producenci, dostawcy)

Wymagania

Jeśli
  • posiadasz ok 2-3 lat doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu i/lub obsłudze klientów w branży finansowej (leasing, bankowość, ubezpieczenia) lub motoryzacyjnej (dealerzy samochodowi)
  • znasz rynek usług finansowych i lokalnych dostawców środków trwałych
  • posiadasz wiedzę z zakresu szeroko pojętych finansów (np. ocena płynności finansowej Klienta)
  • twoje umiejętności interpersonalne są wysoko rozwinięte
  • potrafisz nawiązywać i utrzymywać długotrwałe relacje
  • jesteś proaktywny, nastawiasz się pozytywnie do wykonywanych obowiązków
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu
  • jesteś gotowy do założenia/kontynuowania działalności gospodarczej…
.... TA oferta jest dla CIEBIE!

Korzyści

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
  • Pakiet szkoleń
  • Opieka medyczna

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w wersji polskiej lub angielskiej z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Bankowość | Finanse | Inwestycje | Urzędnik | Przedstawiciel | Specjalista | Sprzedaż | Finanse | Finansowe | Leasing specialist