Połącz...

Vendroski doradca ds. leasingu - Wrocław

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138117

Dla naszego Klienta, znanej instytucji bankowej, poszukujemy do pracy doświadczonych, nastawionych na sukces osób na stanowisko:

Vendorski doradca ds. leasingu

Forma współpraca: działalność gospodarcza

Miejsce pracy: Wrocław

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • Promocja i sprzedaż produktów finansowych Spółki
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i realizacja celów biznesowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i rozwój współpracy z Klientami
  • Współpraca z dostawcami środków trwałych (dealerzy, producenci, dostawcy)

Wymagania

Jeśli
  • posiadasz ok 2-3 lat doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu i/lub obsłudze klientów w branży finansowej (leasing, bankowość, ubezpieczenia) lub motoryzacyjnej (dealerzy samochodowi)
  • znasz rynek usług finansowych i lokalnych dostawców środków trwałych
  • posiadasz wiedzę z zakresu szeroko pojętych finansów (np. ocena płynności finansowej Klienta)
  • twoje umiejętności interpersonalne są wysoko rozwinięte
  • potrafisz nawiązywać i utrzymywać długotrwałe relacje
  • jesteś proaktywny, nastawiasz się pozytywnie do wykonywanych obowiązków
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu
  • jesteś gotowy do założenia/kontynuowania działalności gospodarczej…
.... TA oferta jest dla CIEBIE!

Korzyści

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
  • Pakiet szkoleń
  • Opieka medyczna

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w wersji polskiej lub angielskiej z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Bankowość | Finanse | Inwestycje | Urzędnik | Przedstawiciel | Specjalista | Sprzedaż | Finanse | Finansowe | Leasing specialist