Połącz...

Disputes Team Leader

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Magda Bułdo
Nr Ref. 138732

Dla naszego Klienta, dużej prestiżowej i międzynarodowej firmy konsultingowej, szukamy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Kluczowe obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem, aby sprawnie dostarczali profesjonalną obsługę klienta, oraz wspieranie ich w rozwoju zawodowym
  • Koordynowanie analiz i przygotowań danych i raportów dla klientów
  • Odpowiedzialność za tworzenie i dostarczanie raportów funkcjonalnych i operacyjnych do kadry zarządzającej
  • Stworzenie spójnych metod analizowania i raportowania danych
  • Zapewnienie procesu doskonalenia wytycznych / zmian do oceny przez kierownictwo
  • Zarządzanie działaniami na rzecz rozwoju kariery dla członków zespołu, w tym zarządzania wydajnością, feedbacków, szkoleń itd.

Wymagania

Wymagania:
  • Min. 3-5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami w środowisku SSC / BPO
  • Umiejętność kreatywnej i analitycznej pracy w środowisku rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w braniu udziału w procesach OTC
  • Doświadczenie w organizacjach międzynarodowych
  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie Rachunkowości / Zarządzania / Ekonomii
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1)- warunek konieczny
  • Umiejętność wprowadzania istotnych zmian, podczas rozwoju zespołów
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • Znajomość SAP
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne

Korzyści

Oferujemy:
  • Praca pełna wyzwań w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, umiejętności analitycznych i poznanie zaawansowanych technologii
  • dynamiczne i międzynarodowe środowisko pracy
  • Różne dodatkowe korzyści:
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Atrakcyjny system bonusowy
  • Szkolenia w ramach lokalnych i regionalnych struktur organizacji
  • Kursy językowe oraz wiele innych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Urzędnik | Finanse | Sales team manager