Połącz...

Digital Marketing Technology Analyst

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 dni temu
Nr Ref. 2-13-41777

Dla Naszego Klienta, prestiżowej firmy prawniczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • Pełnienie funkcji koordynatora do uruchomienia nowych właściwości i inicjatyw cyfrowych;
  • Pomoc w procesie odkrywania nowych inicjatyw cyfrowych, zbieranie wymagań biznesowych, przekładanie ich na specyfikacje funkcjonalne i techniczne;
  • Rozwijanie sitemaps (protokołu używanego do tworzenia mapy witryny) i wireframes (szkicowanie, planowanie i prototypowanie potencjalnego wyglądu serwisu internetowego);
  • Administrowanie CMS - systemem zarzadzania treścią (Sitecore);
  • Śledzenie i badanie błędów w różnych projektach cyfrowych;
  • Optymalizacja wydajności i czasu ładowania strony pod kątem właściwości cyfrowych;
  • Administrowanie stroną internetową (HTML) i szkolenia technologiczne dla innych specjalistów ds. marketingu.

Wymagania

Wymagane umiejętności i doświadczenie:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum 1 rok doświadczenia w digital marketingu;
  • Doświadczenie w pracy z HTML i CSS;
  • Znajomość co najmniej jednego języka programowania (JavaScript- preferowany);
  • Doświadczenie w pracy z web analytics, Google Analytics- preferowany;
  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika i architektury informacji;
  • Doświadczenie w pracy z Sitecore preferowane, ale nie wymagane;
  • Doświadczenie w pracy z Wordpress preferowane, ale nie wymagane;
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM (InterAction);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest koniecznością!
  • Wysoki poziom analitycznego, logicznego myślenia;
  • Umiejętność identyfikowania problemów i ich rozwiązywania.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • Możliwość pracy w prestiżowym, międzynarodowym środowisku
  • Indywidualnie dobrany zestaw szkoleń i certyfikacji
  • Ambitne, ciekawe zadania
  • Nowoczesny biurowiec w centrum Warszawy
  • Benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | IT and Telekomunikacja | Marketing | Oprogramowanie | Analityk | Specjalista | Cyfrowy | IT | Techniczny | Marketing | Marketing analyst