Połącz...

DevOps Engineer w centrum programistycznym w Katowicach

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 132991

Dla naszego Klienta, firmy ze szwedzkimi korzeniami o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującej się tworzeniem gier pieniężnych online, w związku z otwarciem nowego centrum programistycznego, poszukujemy osoby na stanowisko: Inżyniera DevOps.

Zakres obowiązków:

  • administracja systemu operacyjnego oraz troubleshooting
  • obsługa zadań związanych z bieżącym utrzymaniem systemów informatycznych
  • aktywna praca nad wirtualizacją
  • wdrożenie strategii bezpieczeństwa systemów i sieci (zapobieganie włamaniom, back-up i odzyskiwanie danych, systemy monitorujące i ostrzegające)
  • współpraca z zespołami developerów i QA

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • bardzo dobra znajomość systemu Linux (CentOs, RedHat, Debian, Ubuntu)
  • znajomość języków skryptowych: Bash, Perl/Python, csh
  • doświadczenie w pracy z bazami MySql lub innymi opartymi na RDBMS
  • znajomość narzędzi: Puppet, Jenkins, Apache Tomcat
  • doświadczenie w pracy z systemami high-traffic i high-availability
  • chęć rozwoju w kierunku DevOps
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, chęć znalezienia nowych rozwiązań

  • praca w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne + pakiet benefitów
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość uczestniczenia w rozwoju centrum programistycznego

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Sieci | Konsultant | Specjalista | Java | J2EE | Raportowanie | Jdbc | Oracle |