Połącz...

Data Centre Administrator

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 22 dni temu
Kontakt Małgorzata Śmietało
Nr Ref. 140560

Obecnie dla tego Klienta poszukuję profesjonalnego Specjalista ds. Infrastruktury IT i Storage, który będzie pracował w jednej z największych firm konsultingowych zlokalizowanej w Warszawie.

Na główne obowiązki składają się:

  • Instalacja, konfiguracja, troubleshooting i utrzymanie krytycznej infrastruktury IT, głównie w zakresie Data Storage i SAN
  • Wprowadzanie zmian do środowiska produkcyjnego (MS Windows, Linux )
  • Rozwiązywanie incydentów i problemów, koordynacja działań w ramach drugiej i trzeciej linii wsparcia
  • Monitorowanie wydajności i działania systemów
  • Udział w projektach, takich jak migracje, update'y, kompleksowe zmiany w środowisku

Wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Administratora Infrastruktury IT, w tym szczególnie sieci SAN i pamięci masowych
  • Doświadczenie w instalacjach o średniej lub dużej skali – poziom Regionu/Globalny
  • Doskonała znajomość środowiska Windows Server 2003/2008/2008R2 oraz Linix/UNIX,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy
  • Umiejętność pracy z wieloma jednostkami biznesowymi, “team spirit”!
  • Pozytywny drive, możliwość oceny pojawiających się problemów z dużym skoncentrowaniem na detalach i jakości
  • Proaktywność, umiejętność rozwiązywania problemów, ale również ich unikania poprzez nastawienie na bycie “always one step ahead”
  • Doświadczenie w stosowaniu praktyk ITIL
  • Otwartość na zagraniczne wyjazdy w ramach szkoleń i większych projektów

  • możlwość realizowania różnorodnych projektów, różni vendorzy, klienci
  • możliwość realnego wpływu na kierunek rozwoju zawodowego
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi i rozwiązań
  • rozbudowany pakiet szkoleniowy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Sprzęt | Architekt | DSL | Centra danych | DNS | IT | Itil | Infrastruktura | Techniczny | Operating system and network administrator