Połącz...

Data Center Engineer

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139076

Treść oferty

Kilka słów o ofercie:

  • Klientem jest globalna organizacja zajmująca się dostarczaniem usług prawniczych dla największych firm na świecie
  • Aktualnie w Warszawie budowany jest nowy Shared Service firmy, w związku z czym poszukujemy aktualnie doświadczonego specjalisty na stanowiskoL

DATA CENTER ENGINEER

Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie serwerów
  • Monitorowanie systemów oraz planowanie wydajności
  • Zarzadzanie bezpieczeństwem i odzyskiwaniem dnaych
  • Archiwizacja danych
  • Zarządzanie bezpieczeństwem systemów
  • Administracja i utrzymanie środowiska storage

Wymagania

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobym stanowisku
  • Biegły język angielski
  • Full Directory Services (AD, DHCP, GPO, DNS, DFS-R)
  • Veritas Netbackup
  • Enterprise Vault
  • HP EVA, 3PAR and StoreVirtual Storage
  • HP infrastructure (Enclosures, Servers, Networking, Storage)
  • HP SIM
  • VMWare vSphere 6
  • VMWare Site Recovery Manager
  • Networking, Fabric Network Management
  • Windows Server 2003 – 2012R2
  • Solarwinds, SCOM monitoring, Veeam One
  • Linux
  • PowerShell

Korzyści

  • Możliwośc pracy w prestiżowym, miedzynarodowym środowisku
  • Indywidulnie dobrany pakiet szkoleń i certyfikacji
  • Ambitne, interesujące zadania
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Sprzęt | Helpdesk | Specjalista | Wsparcie | Konsultant systemu | VMware | Storage | Sieci | System Engineer