Połącz...

Data Analyst mit Deutsch

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136861

Dla naszego Klienta, jednego z globalnych liderów z branży FMCG poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i generowanie raportów na potrzeby wewnętrzne firmy
  • praca na progrmaie SAP
  • obsługa baz danych
  • raportowanie do managera
  • sporządzanie zestawień w plikach w MS Excel

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mocne umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość SAP lub ERP
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na: General.Application6@grafton.pl

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Analityk | Wprowadzanie danych | Financial analyst