Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta - rynek czeski i słowacki

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139130

Dla firmy z branży IT poszukujemy Specjalisty ds. obsługi klienta, który biegle posługuje się językiem czeskim lub słowackim.

Zadania:

  • odpowiadanie na zapytania użytkowników związane z funkcjonalnością systemów informatycznych
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów użytkowników
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
  • zakładanie i resetowanie haseł użytkowników w systemie
  • obsługa poczty przychodzącej zgłoszeń, chat, rozmowy telefoniczne w języku słowackim lub czeskim

Wymagania

  • biegła znajomość języka czeskiego lub słowackiego (obsługa rynku zagranicznego)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • znajomość MS Office, Windows XP, 7, 8
  • łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • znajomość Active Directory będzie dużym atutem

Korzyści

  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • vouchery na bilety do kina/ teatru w wolnym czasie
  • rozszerzony pakiet szkoleń
  • zindywidualizowana ścieżka rozwoju Expert lub Lider
  • praca w systemie dzielenia się wiedzą
  • pakiet relokacyjny- dla osób spoza Krakowa

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Oprogramowanie | Sprzęt | Sieci | Obsługa klienta | Analityk | Wsparcie | Konsultant | Wsparcie techniczne | Pierwsza linia wsparcia | Bilet | Lotus | Help Desk Technician