Połącz...

Customer Service Representative with French

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane ponad rok temu
Nr Ref. 139132

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy kandydatów gotowych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Obsługa sklepu internetowego firmy adidas
  • Przyjmowanie zapytań drogą mailową, telefoniczną lub przez Social Media
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego
  • Wykonywanie powierzonej pracy zgodnie z kryteriami jakościowymi

Wymagania

Wymagania:
  • Płynna znajomość języka francuskiego
  • Wykształcenie średnie
  • Zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem

Korzyści

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: General.Application6@grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Specjalista | Klient | Consultant