Połącz...

Customer Service Specialist with French

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 miesięcy temu
Nr Ref. 137934

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy zmotywowanych kandydatów gotowych do pracy w dziale obsługi klienta na stanowisku:
Specjalisty ds. obsługi klienta z językiem francuskim i angielskim.

Obowiązki:

  • Profesjonalna telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta (wyłącznie połączenia przychodzące).
  • Wprowadzanie danych do wewnętrznej bazy klienta.
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego.
  • Wykonywanie powierzonej pracy zgodnie z kryteriami jakościowymi.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (C1/C2) oraz dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2).
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane.
  • Mile widziane doświądczenie w obsłudze klienta.
  • Swoboda w korzystaniu aplikacji pakietu Office MS.
  • Zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (pon.- pt. 8-16, 14-22; sb.- nd 8-16, 11-19).

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.
  • Dynamiczny, międzynarodowe środowisko pracy.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia.
  • Pakiet benefitów (w tym karta multisport).

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Agent | Asystent / asystentka | Specjalista | Wsparcie | Biuro | Call center | Back office | Helpdesk | Język | Klient | Rozmowy przychodzące | Call Center Operator