Połącz...

Customer Service Advisor with German

Lokalizacja lubuskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 136086

Pasjonujesz się językami obcymi? Chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku pracy? Chcesz pracować w firmie, która jest w gronie najlepszych pracodawców?

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, zajmującej się wsparciem procesów biznesowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Custmer Service Consultant z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia)
  • Diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie
  • Koordynowanie przyjętych zgłoszeń (przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników).

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego- min. B2
  • Dobra znajomość języka angielskiego –min. A2
  • Podstawowa znajomość systemu Windows i pakietu MS Office
  • Zainteresowanie zagadnieniami IT oraz chęci doszkalania się
  • Umiejętność pracy w zespole

Korzyści

  • Stałe zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kompleksowe szkolenia IT
  • Szkolenia zawodowe
  • Międzynarodowe środowisko pracy oraz możliwość korzystania niemieckiego w codziennej komunikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (bonus, dotacje)
  • Prywatne ubezpieczenia zdrowotne
  • Dobre warunki pracy - pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Wsparcie finansowe w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na: michal.piernik@grafton.pl

IT and Telekomunikacja | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Oprogramowanie | IT | Obsługa klienta | Administrator | Konsultant | Inżynier | Wsparcie | Specjalista | Asystent / asystentka | Pierwsza linia wsparcia | Druga linia wsparcia | Administracja |