Połącz...

CS Expert na rynek norweski

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 dni temu
Kontakt Grafton Office
Nr Ref. 124185

Znasz biegle język norweski oraz w stopniu dobrym język angielski? Zastanawiasz się jak użyć tych atutów w poszukiwaniu wymarzonej pracy? Aplikuj już teraz!

Zadania:

  • będziesz odpowiedzialny za współpracę z klientem norweskimi
  • udział w innowacyjnych projektach realizowanych na potrzeby klienta
  • przygotowywanie i przeprowadzanie raportów i dokumentacji.

Wymagania

Aplikuj, jeśli:
  • Biegle znasz język norweski
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Potrafisz doskonale współpracować z ludźmi
  • Chciałabyś rozwijać się w międzynarodowej firmie

Jesteś osobą, której szukamy!!!

Nasz klient zapewni Ci pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole, pakiet atrakcyjnych szkoleń, w razie potrzeby kursy językowe oraz możliwość rozwoju w ciekawej firmie i uczestniczenia w ciekawych projektach, także codzienny kontakt z językami obcymi opraty o pracę z native speakerami.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila: wroclaw8@grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Sprzedaż | Administrator | Specjalista | CSR | Helpdesk | Klient | Administration