Połącz...

Global commodity buyer - branża automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 17 dni temu
Nr Ref. 140383

Dla naszego klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko zakupowca odpowiedzialnego za określoną kategorię zakupową w zakresie zakupów bezpośrednioprodukcyjnych.

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie procesem zakupów bezpośrednioprodukcyjnych w przypisanym commodity
  • wsparcie specjalistów ds. zakupów zlokalizowanych w fabrykach w Europie
  • tworzenie i sygnowanie service level agreements (SLA)
  • rozwijanie relacji z istniejącymi dostawcami, prowadzenie negocjacji
  • analiza wydajności pracy z dostawcami i wybór nowych - prace optymalizacyjne
  • kreowanie oszczędności

Wymagania

  • minimum 4 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów bezpośrednioprodukcyjnych (metal, plastik lub włókna - doświadczenie w tych commodity będzie atutem)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • znajomość branży Automotive - mile widziana
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • mile widziane doświadczenie w globalnych strukturach zakupowych
  • umiejętność przewidywania oraz wyznaczania i osiągania celów

  • odpowiedzialność za procesy zakupowe w 12 różnych lokalizacjach w określonym commodity
  • stanowisko mające realny wpływ na strategię zakupową
  • pakiet benefitów

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Produkcja and zakupy and logistyka | Kupno | Kierownik / menedżer | Kupiec | Motoryzacja | Pośredni | Category Manager