Połącz...

Commercial Manager

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137540

Dla naszego Klienta, firmy z branży medycznej pilnie poszukujemy odpowiedniej Osoby na stanowisko:
Lokalizacja: Warszawa

Zakres zadań:

  • tworzenie, wdrażanie i rozwój strategii sprzedaży,
  • realizowanie planów sprzedażowych, monitoring rynku konkurencji, dbanie o bardzo wysoką jakość obsługi Klienta,
  • koordynowanie przepływu towarów w łańcuchu dystrybucyjnym,
  • stała współpraca z hurtowniami, aptekami, szpitalami,
  • analiza parametrów sprzedażowych,
  • przygotowanie miesięcznych i tygodniowych raportów (sprzedaż, stan zapasów),
  • monitorowanie płatności od odbiorów hurtowych,
  • tworzenie programów rabatowych,
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy w zakresie skutecznej obsługi Klienta,
  • określenie szans i zagrożeń biznesowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: medycyna, biologia, farmacja, lub pokrewne)
  • min. 4 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w sprzedaży wyrobów medycznych, farmaceutycznych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista, orientacja biznesowa,
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne,
  • wysoko rozwinięta komunikatywność i umiejętność budowania relacji biznesowych,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • mobilność.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę do końca bieżącego roku, z możliwością przedłużenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Sprzedaż and Marketing | Medycyna i farmaceutyka | Sprzedaż | Biotechnologia | Medycyna | Farmaceutyka | Kierownik / menedżer | Medyczny | Zaopatrzenie medyczne |