Połącz...

Cash Management Specialist with French

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 miesięcy temu
Nr Ref. 139844

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy obecnie doświadczonych osób na stanowisko:
Senior Cash Management Specialist with French

Zakres obowiązków:

  • efektywne zarządzanie gotówką
  • planowanie przepływów środków pieniężnych w krótkich okresach,
  • kontrola spływu należności,
  • realizowanie bieżących płynności wierzycielom,
  • lokowanie nadwyżek środków pieniężnych,
  • opracowanie raportów finansowych,
  • aktywna współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi,

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w księgowości na podobnym stanowisku i w dziale Treasury
  • Biegła znajomość języka francuskiego (poziom C1) i dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Finanse, Rachunkowość)
  • Mile widziana znajomość systemu Oracle
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

Korzyści

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Należności | Bookkeeper, accountant