Połącz...

Cash Collector z językiem niemieckim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136119

Miejsce pracy: Warszawa
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy inżynieryjnej świadczącej usługi dla przemysłu energetycznego, poszukujemy:

Specjalisty ds. kontroli należności ze znajomością języka niemieckiego

Zadania:

  • rozpoznawanie i windykacja zaległych należności za faktury niezapłacone w terminie płatności,
  • codzienny kontakt oraz dbanie o pozytywne relacje z Klientami,
  • sporządzanie raportów z przeprowadzanych rozmów windykacyjnych,
  • kompletowanie i analiza poprawności dokumentów finansowych (gwarancje bankowe),
  • współpraca z działem obsługi klienta (informowanie o wiarygodności kredytowej, utrzymywanie statusów),
  • monitorowanie informacji rynkowej na temat określonego portfela Klientów.

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • min. roczne albo 2 –letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w dziale należności lub windykacyjnym,
  • łatwość budowania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych,
  • efektywna komunikacja z klientami i wysoka kultura osobista,
  • proaktywność,
  • zdolności analityczne,
  • dokładność i skrupulatność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz języka niemieckiego.

Korzyści

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozpoznawalnej na rynku organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Inkasent | Należności |