Połącz...

C/C++ Developer (WARSZAWA)

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Maria Pavliuk
Nr Ref. 137514

Chciałbyś pracować w najnowocześniejszym centrum R&D ?Interesuje Cię rozwój w firmie technologicznej o światowej renomie? Chciałbyś przyczynić się do rozwoju najnowszych technologii i rozwijać projekty wdrażane komercyjnie?

Jeżeli chociaż na jedno z pytań odpowiedziałeś tak, a ponad to posiadasz doświadczenie w programowaniu w językach C oraz C++ prześlij do nas swoje CV i sprawdź jakie możliwości się przed Tobą otworzą.
Naszym Klientem jest organizacja należąca do globalnej czołówki sektora high-tech realizująca głównie projekty o charakterze R&D z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii i rozwiązań. Aktualnie, w związku ze stworzeniem nowego zespołu w ramach działu Visual Display, poszukujemy osoby na stanowisko:

C/C++ Software Engineer
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i implementacja oprogramowania w językach C/ C++;
  • Analiza wymagań biznesowych w kontekście realizowanych projektów;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej;
  • Podstawowe zadania projektowe z wykorzystaniem diagramów UML;

Wymagania

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
  • Minimum 2.5-letnie doświadczenie komercyjne w rozwoju oprogramowania w językach C i C++;
  • Znajomość biblioteki STL; znajomość biblioteki Boost będzie atutem
  • Udział w komercyjnych lub opensource’owych projektach developerskich,
  • Umiejętność wykorzystania narzędzia UML;
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu programowania wielkowątkowego;
  • Znajomość od strony Programisty środowisk operacyjnych Linux lub Windows;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację.

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Jasna ścieżkę kariery
  • Praca w ciekawym i zgranym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pakiet relokacyjny

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres wroclaw7@grafton.pl.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | C / wbudowany | C++ |