Połącz...

C/C++ Developer

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 133711

Treść oferty

Chciałbyś pracować w najnowocześniejszym centrum R&D?
Interesuje Cię rozwój w firmie telekomunikacyjnej o światowej renomie? Chciałbyś przyczynić się do rozwoju najnowszych technologii?

Jeżeli chociaż na jedno z pytań odpowiedziałeś tak oraz znasz język C/C++, prześlij do nas swoje CV i sprawdź jakie możliwości się przed Tobą otworzą.

Dla naszego Klienta będącego na czele najlepszych pracodawców w Polsce i na świecie, lidera w dostarczaniu rozwiązań z obszaru IT&Telco, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
Kandydat zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za realizację międzynarodowych projektów w centrum R&D w zespole oddelegowanym do projektowania, implementacji i utrzymania produktów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z programowaniem C/C++
  • dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy
  • umiejętność tworzenia oprogramowania pod systemem operacyjnym Linux: Linux programming, Shell, Bash
  • znajomość zagadnień programowania współbieżnego: Concurrent programming
  • użytkowa znajomość systemów kontroli wersji: Clearcase

Mile widziane:
  • znajomość języków Perl, Python
  • znajomość zagadnień z zarządzania konfiguracją: SCM
  • znajomość algorytmów, struktur danych i wzorców projektowych.

  • możliwość udziału w projektach typu R&D w organizacji jednego z globalnych liderów branży high-tech
  • pakiet relokacyjny
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie oraz szeroki pakiet benefitów
  • dostęp do najnowszych technologii.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Telekomunikacja | Inżynier | Programista | C / wbudowany | C++ | Programmer