Połącz...

C# Specjalista ds. aplikacji

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 dni temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 4-10-41558

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy Specjalisty ds. aplikacji (C#).

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Tworzenie, utrzymywanie i serwisowanie aplikacji na potrzeby firmy
  • Monitorowanie kluczowych parametrów systemów IT i wsparcie techniczne
  • Tworzenie procedur i dokumentacji
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi przy projektach IT

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji
  • Dobra znajomość języka C#
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz praktyczne wykorzystanie języka SQL
  • Znajomość technologii webowych HTML, JavaScript, CSS)

  • Stabilne zatrudnienie w bardzo przyjaznym i prestiżowym miejscu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka zdrowotna, dofinansowania studiów, liczne szkolenia, ubezpieczenie na życie itp.)
  • Jasna ścieżka kariery zawodowej
  • Atrakcyjny system premiowy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Specjalista | C# | SQL | Programmer