Połącz...

C (Embedded) Developer

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 19 dni temu
Kontakt Paulina Serotiuk
Nr Ref. 140233

Klientem jest amerykańska firma zajmująca się produkacją oporgramowania dla systemów i urządzeń z o obszaru Digital TV.

  • Stanowisko: C Developer
  • Miejsce pracy: Warszawa, Śródmiieście
  • Główne obowiązki:
  • uczetsnictwo w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania na dekodery STB z wykorzystaniem C i Linux‘a

Wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu w C lub C++
  • Znajomość systemu Linux
  • Komunikatywna znajomość angielskiego

Korzyści

  • Ciekawe, angażujące zadania
  • Możliwość tworzenia rozwiązań wykorzystywanych komercyjnie (bez odkładania na półkę!)
  • Wygodne biuro w centrum, elastyczne godizny pracy, opiekę medyczną
  • Możliwość realnego wpływu na podejmowane decyzje i wybór technologii

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | C / wbudowany | C++ | Linux | Programmer